Výrobky unica schneider by u vás doma rozhodně neměly chybět!


Pořiďte si domů krásné barevné zásuvky a vypínače z výrobní řady unica schneider a rozhodně toho nebudete litovat! Nejenže jsou velmi pěkné na pohled, ale vašemu bytu dodají ten pravý šmrnc. Takže pokud je doma stále nemáte, pak jsou těmi nepostradatelnými „detaily“, které byste si měli co nejdříve opatřit. Uvidíte, že se vám na první pohled zalíbí, a oceníte je nejen vy sami, ale také všechny vaše návštěvy.

outlet-1329193_640

Pakliže patříte mezi majitele interiérů s barevnou výmalbou na stěnách, pak je zcela jisté, že u vás právě tito elektro pomocníci nesmí chybět. Bílé, ani béžové a šedé zásuvky a vypínače se na výrazně barevných stěnách nebudou moc dobře vyjímat. Bohužel, až do nedávna nebylo z čeho si vybírat. Dnes je naštěstí nabídka mnohem lepší, proto neváhejte a tuto možnost rychle využijte! Když dokonale vyladíte barvu stěny a zásuvky, bude to u vás konečně dokonalé. Neutrální odstíny výmalby se s tradičním provedením bílých zásuvek a vypínačů dobře snesou, ale pokud vaše stěny zdobí v současnosti velmi módní syté barvy, pak je nutně musíte doplnit sladěnými zásuvkami i vypínači z řady schneider unica.

Ovšem hlavní devizou těchto výrobků není jen barevnost. Pro úplnost uveďme, že mají zároveň i velice atraktivní tvary, zkrátka celkově vydařený design. Ovšem to nejdůležitější ze všeho je, že jsou chytře vymyšlené – konkrétně tak, že jsou modulární.

A právě jejich modularita je velkou výhodou pro vaše bydlení, neboť to v praxi znamená, že můžete mít na stěnách vždy přesně takové zásuvky a vypínače, jaké k vám domů nejlépe zapadnou.

plug-1459663_640

Pokud jde o výmalbu stěn, rozhodně se nemusíte ničím omezovat, ba naopak. Ať už zvolíte libovolnou barvu z barevné škály, zásuvky a vypínače s ní sladíte lehce. Stačí sejmout svrchní krycí rámeček, který je vyvedený v barvách, a nahradit jej jiným, který se vám v aktuální chvíli více hodí. Je to otázka okamžiku a několika korun za kus.