Co se vejde do skříněKaždý člověk má svoji skříň. Někdo menší, někdo větší, ale každý skříň vlastní. Do čeho by si jinak dával oblečení? Skříně jsou dneska hodně populární a čím dál více se dostávají do povědomí lidí skříně na míru. A co to vlastně je? To není model skříně, který si jen tak jednoduše koupíte v obchodě, ale když je za slovíčkem skříně na míru, tak to znamená, že je vyrobená na přání klienta a obvykle stojí i více peněz. Řeknete si, že skříň je obyčejná věc.. ve skutečnosti bych ale řekla, že je to věc, kterou mnozí bereme jako samozřejmost. Ale skříně nám pomáhají v tom, abychom doma neměli nepořádek. Do skříně si můžete dát svoje oblečení.

s

Před koupí nové skříně si ale většina lidí i oblečení třídí, proč taky ne – většinou ve skříni najdou plno kousků oblečení, které se jim už nelíbí, jsou jim malé a nebo už je nechtějí nosit – a tak je mohou buď vyhodit (což není zrovna nejlepší varianta toho, co s oblečením můžete udělat), nebo nějaké oblečení nafotit a prodat přes sociální sítě a nebo je třeba prodat second handu, který vám dá nějakou částku za všechno oblečení a budete mít po starostech. Samozřejmě, že oblečení takhle dáváte šanci, aby jej ještě vynosil někdo jiný, komu se bude líbit a bude jej nosit rád.

s

Takže tím pádem jste takhle šetrní i k přírodě, a i to se počítá. Já se třeba odjakživa snažím přírodu chránit, třídit odpadky a nošené oblečení, které se mi nelíbí prodávat ještě někam dál, aby se ještě vynosilo. Samozřejmě, že to oblečení, které už je zničené, znečištěné, a tak vyhazuji. To už nejspíše žádné využití nenajde a automaticky ho hodím do koše. A takhle byste to měli udělat i vy. Pokud máte nějaké oblečení, které nepotřebujete, je zbytečné ho mít ve skříni, protože vám tam jenom zbytečně bude zabírat místo a vy potom nebudete mít místo na oblečení, které nosíte.