Optimalizace webu


Celková optimalizace začíná již od základu. Je podstatné, jak máte nastavené všechny parametry na vašich stránkách, klíčová slova, linkování, duplicitu a podobně. Tyhle všechny detaily jsou velmi podstatné. Je také důležité, aby klient na vašich stránkách našel všechno, co hledá a bylo to pro něj přehledné. Určitě budete mít nějakou chybu na vašich stránkách, protože to se většinou nevstává, že by stránky byly absolutně dokonalé a nastavené správně či dokonce optimalizované. My se postaráme o to, aby optimalizace proběhla dle pravidel a dle toho, co je ve vaší oblasti nejvyhledávanější a co je tou nejlepší volbou a řešením. Využijte naší služby optimalizace webu a budete koukat, jaký příval klientů budete mít.

seo

Copywriting
Pokud byste rovnou od základu chtěli, aby bylo všechno perfektní, tak to všechno můžete nechat na naší společnosti a na našich profesionálech. My máme zkušené copywriter, kteří pravidelně píší takové stránky a tvoří obsah na nejrůznějších webech. Takovéhle optimalizované texty vám zabezpečí, že budou správně v souladu pro klíčová slova, budou dobře nastavené a budou hlavně zajímavé, srozumitelné a hlavně profesionální. Nabízíme vám nejrůznější druhy copywritingu. První je web copywriting, který značí psaní textu pro vaše internetové stránky. Další je seo copywriting, který se zabývá psaním textu zaměřením na seo a je to také na internetové stránky. Dalším druhem copywritingu je psaní pr článků, které je pak je naprosto klíčové. Pr články zajišťují reklamní sdělení pro klienta.

optimalizace

Postup práce

Vždy pro naše textaře zajistíme maximální množství informací, aby byl článek co nejdokonalejší. Dále potom zadáme konkrétní klíčová slova a textaři napíší pro vás speciální články na míru. Vy je pak zkontrolujete, pokud by něco nesedělo, my je předěláme. Klidně i několikrát, je to jen na vašem rozhodnutí.