Nosit podprsenku ano nebo nePodprsenka slouží ženám ke dvěma účelům. Za prvé, aby zakryla to, co by bylo viditelné skrze prosvítající pruh textilní látky, a za druhé aby ňadra získala potřebný tvar. Jakmile je ženské poprsí ukryto v podprsence, může budit na první pohled dojem, že jde o krásný ženský hrudník, co by mohl vzrušovat nejednoho muže. Díky podprsenkám se také řada mužů za ženami ohlíží a představují si ve své fantazii nekonečný sled erotických a sexuálních radovánek. Není divu , vždyť ženská ňadra jsou snad tím nejerotičtějším symbolem, pokud si odmyslíme samotný klín, jenže s podprsenkou to může dopadnout podobně, jako s falešnými zuby.

ženy na lavičce

Představte si, že se vám líbí zajímavý a vtipný, pohledný a svalnatý muž, s osmahlou pokožkou, což u řady žen vzbuzuje také erotické touhy, ale jakmile se k sobě ti dva přiblíží, a muži vypadne při širokém úsměvu umělá zubní protéza, přichází rozčarování a z fyzické krásy se stává spíše nepříjemné překvapení. Něco podobného nastává v okamžiku, kdy krásná žena v plavkách doputuje do přítelovy ložnice a odloží horní díl. Jestliže je zvyklá denně řadu let nosit podprsenku, ta se postará o to, že bude sice poprsí držet v hezkém tvaru, ale zabrání v tom přirozeným svalům hrudníku, které prsy udržují „od přírody“ v přirozené poloze.

žena v přírodě

Na povislá ňadra není hezký pohled, a proto je velmi moudré podprsenku raději odložit a umožnit svalům hrudního koše, aby se postaraly o to, o co mají. A namísto podprsenky lze využít pouze ochranu bradavek lifties.cz, která zajistí, aby nebyly viditelné přes průsvitné šaty, čímž se zabrání zbytečným nepříjemnostem ve společnosti.

Podprsenka je tedy spíše ďábelský vynález, který přináší více potíží, než užitku, a s nímž je radno se také rozloučit. Neexistuje prakticky žádný důvod podprsenky nosit, a naopak je rozumné vrátit se k pravé přirozenosti lidského života.