Nebankovní hypotéka – peníze rychle a na cokoliv


Když chybí potřebná částka na splnění cílů nebo řešení aktuálních potřeb a problémů, tak každý hledá cestu, jak tento problém vyřešit. Máte tak pouze dvě možnosti, a sice si léta na vše potřebné šetřit nebo mít všechno hned díky výhodným finančním produktům, které trh nabízí. Jedná se tedy o půjčky, úvěry a hypotéky.

bankovky

V případě, že potřebujete mnohem vyšší částku, než jen pár desítek tisíc, tak nejlepším řešením pro získání je hypotéka. Asi si řeknete, že ta je přece určena pouze na bydlení. Ano, klasická verze tohoto úvěru je účelová a peníze je možné využít pouze na bydlení. Potom je však ještě verze americká a u té můžete peníze využít, na co jen chcete.

Může se to zdát celkem jednoduché, ale banka může vaše sny a plány rázně ukončit. Přísné podmínky bankovních společností totiž netolerují nízké příjmy, jejich nedoložení a už vůbec ne záznam v registrech dlužníků ať už bankovních nebo nebankovních či dokonce SOLUS.

Nemusíte však zoufat, protože existuje ještě nebankovní hypotéka. I když jde o stejný produkt, tak v tomto případě jsou podmínky mnohem dostupnější pro většinu klientů a tedy i pro ty, kteří neuspěli právě v bance.

Výhodný úvěr i pro podnikatelské subjekty

V tomto případě si přijdou na svoje i samotní podnikatelské, kteří často nemají šanci pro svoje podnikatelské záměry úvěr získat. V tomto případě je cesta celkem jednoduchá a tak každý dostane šanci získat potřebný obnos peněz.
Podmínkou pro získání je ručení nemovitostí, díky které můžete získat až maximální možnou výši v hodnotě 70% tržní ceny nemovitosti. S takovou částkou už vyřešíte spoustu problémů i snů. Peníze je totiž možné využít také na splacení dluhů, exekucí nebo konsolidaci.

kalkulačka

Pokud se ptáte na výši úroku, tak vždy záleží na konkrétních podmínkách dané společnosti a je možné získat úvěr již od úroku 4% ročně.
Doba splatnosti se i v tomto případě nechá nastavit na minimálně 1 rok a maximálně 30 let. Je možné úvěr splatit i předčasně.