I panenky musí mít svůj kočár


Každá malá holčička, ostatně i někteří chlapečkové, musí vozit své plyšáky a své panenky alespoň v nějakém vozítku. Koneckonců, děti nejvíce napodobují rodiče a ti je vozili neustále. Mnohdy poté, jakmile děti začnou chodit, napodobují co možná nejvíce své rodiče. Kočárky, vozítka, auta, nářadí a různé další nástroje, kterých se poté ve starším věku nechtějí ani dotknout, se najednou zjevují dětem jako ty nejlepší hračky na světě.usmívající se hadrová panenka na barevném pozadí

A přesně něčím takovým může být golfový kočárek pro panenky nebo plyšáky. Jedná se o skvělý způsob, jakým dáte dítěti trochu „odpovědnosti“ za jejich plyšové či jiné pasažéry a zároveň je naučíte trochu jemné motoriky. Přece jen, každá hračka, která slouží ku pohybu, nemůže být špatná. Důležité je, aby dítě chodilo rádo a třeba i pomocí kočárku rozvíjelo nejen své kognitivní funkce, ale zároveň aby objevovalo i skrytá tajemství a odhalovalo kouty svojí vlastní dobroty a duše.
panenka Barbie sedící na modré pohovce
Pakliže byste se chtěli dozvědět něco více o kočárcích, můžete navštívit naše webové stránky – byť jsme přesvědčeni, že samotná existence tohoto výrobku je dostatečně velkým „lákadlem“. Není asi třeba kočárky příliš představovat, každá maminka (někdy i tatínek) si někdy ve svých dětských letech s něčím takovým hrál a vůbec není třeba popisovat, co jste při tom cítili, jak jste si to užili a kolik srandy jste zažili. Samozřejmě, každé dítě je jiné a nelze na něj aplikovat to samé, co platilo na vás. Bohužel. Ovšem mnohdy mají děti stejné postoje a stejné koníčky jako v každém jiném věku a tak je jenom na vás, jestli se rozhodnete pro nějakou tu elektronickou – tabletovou zábavu, které je dnes až přehršel, nebo ukážete dítěti, že hrát si lze i jinak a daleko lépe. Přeci jen, všechno, co dítě zažije ve světě abstraktního internetu, tam někde taky zůstane. Ale to, co zažije mimo něj, to s ním zůstane napořád.