Už jste slyšeli o nebankovních hypotékách? Řekneme vám, jak fungují a co potřebujete!


Rádi byste si půjčili rychle peníze, ale už předem víte, že v bance neuspějete? Peníze vám nemusí za výhodných podmínek půjčit jen banka. Na koho se obrátit?

Už jste slyšeli o nebankovních hypotékách? Řekneme vám, jak fungují a co potřebujete!

Žádáte o půjčku v bance, ale vaše žádost byla zamítnuta? V tomto případě vás možná napadne, že byste si mohli půjčit někde jinde, ale na kterou společnost je nejlepší se obrátit? Když navíc žádáme o půjčku v bance, musíme sdělovat hodně osobních údajů, dokládat své příjmy a podobně. To nemusí být každému příjemné, nehledě na to, že ne vždy jsou příjmy pro schválení úvěru dostatečné. Banky navíc zohledňují i to, zda už nějakou půjčku máte, nahlíží do registru dlužníků, což může být pro někoho fatální problém. Nepůjčí vám v bance, ale vy peníze přesto nutně potřebujete? Pak si zkuste zažádat o nebankovní hypotéku. A jak to funguje v praxi?

pexels-photo-5849575

Peníze rychle, kdykoliv a odkudkoliv

Nebankovní hypotéka bez registru Nebankovni-hypoteky-cz je určena úplně pro všechny, i když už jste dlužníkem, máte zápis v registru nebo nemáte dostatečně vysoké aktuální příjmy. Půjčit si přitom můžete v podstatě úplně na cokoliv, jde o bezúčelový úvěr, a proto se vám nikdo nebude ptát na to, k čemu vypůjčené peníze budete potřebovat. Půjčit si tak můžete klidně na nový byt či dům, na nákup pozemků, pro potřeby svého podnikání nebo třeba jako prostředek ke splacení svých starých úvěrů a exekucí. Žádost můžete poslat v klidu z pohodlí domova přes internet a odpovědi se dočkáte do několika hodin, maximálně několika málo dnů.

A co je zapotřebí?

Ke schválení žádosti je nutné přidat fotografie nemovitosti, kterou se zaručíte. Nikdo po vás nebude chtít soukromé informace ani dokládání příjmů, ale bez záruky vám peníze samo sebou nepůjčí žádná společnost. Nemovitost pak můžete vlastnit přímo vy nebo i třetí osoba, která bude ochotná se za vás zaručit svou nemovitostí. Kromě bytů a domů se mohou akceptovat i pozemky, skladová prostory a podobné objekty.

pexels-photo-4386451

Stačí několik fotografií, vyplněná žádost a díky nebankovní hypotéce můžete získat do sedmdesáti procent hodnoty odhadované nemovitosti. To vám pomůže vyřešit všechny problémy. Peníze dostanete na účet bez předchozích poplatků. A doba splácení? Ta může být různá, od jednoho roku až do třiceti let, podle vašich možností. Úroků se bát rozhodně také nemusíte, ty se dají srovnat s úroky v bance, jsou nízké a rozhodně se vám to vyplatí.

Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, kde seženete peníze.