Skvělé tašky


Vymyslet v dnešní době originální reklamu, která by zaujala nebo se tak nějak sama šířila, opravdu není jednoduché. Velmi účinné jsou například reklamní bannery na internetu a sociálních sítích, ovšem ne každý si po jejich prokliknutí nakoupí. Co ale určitě zaujme, je konkrétní hmatatelný výrobek. Zkuste si nechat vyrobit reklamní tašky, na kterých bude logo vaší firmy nebo nějaký slogan, který je s vámi spjatý. Pokud si takový produkt objednáte u nás, můžete si být jisti, že nedostanete žádné obyčejné igelitové tašky, které by byly na jedno, možná dvě použití. Nabízíme krásné látkové kousky, které se vyrábí ze stoprocentní bavlny. Můžete ji vzít do knihovny, na nákup, a všechno se díky dlouhému popruhu pohodlně ponese na rameni.

plátěná taška

Jak je tato taška velká? K dispozici je v rozměru 38×42 cm, a díky klasickému vzhledu se hodí opravdu ke všemu. V nabídce je několik hezkých barevných variant – tradiční bílá a černá, které patří mezi nejoblíbenější barvy, dále pak modrá, červená, žlutá a přírodní. Na všech bude skvěle vynikat potisk, ať už půjde o obrázek nebo o text. Můžeme vám nabídnout dvě varianty – potisk nebo výšivku.

Takové produkty můžete využít v mnoha případech, ať už jako dárek klientům, zaměstnancům nebo třeba pro případy pracovních veletrhů, kde si takovým reklamním předmětem můžete udělat oko a zapsat se do paměti příchozích.

reklamní barevné tašky

A co když se vám nebudou hodit zrovna tašky? V takovém případě jsou k dispozici také další produkty, jako například super trička, která lze také potisknout. Kromě nejrůznějších barev jsou k dispozici také různá provedení – klasická, s límečkem, polokošile a dále je možné potisknout také mikiny a další produkty, které se vám budou ve firmě hodit.

V klidu si rozmyslete, co přesně budete chtít natisknout, kolik produktů byste potřebovali – u nás nabízíme potisk již od jednoho kusu, takže si můžete dát pár návrhů na zkoušku a následně si vybrat ten nejlepší, který budete chtít ve větším počtu.