Muži a jejich slasti i strasti


Co by si ženy bez svých drahých poloviček počaly? To není myšleno ironicky, ale tak, že odjakživa platilo, že pár tvoří muž a žena. Tak to bylo a mělo by to být i v budoucnu.
chlap ve sprše

Láskaspojuje dva zamilované lidi tak, že si navzájem dokážou tolerovat i nějaké to nedorozumění. Pokud se vztah muže a ženy upevní, zvlášť když mají děti a tvoří rodinu, tak i po letech zamilovanosti se dokážou nejenom vzájemně tolerovat, mít k sobě úctu a vážit si jeden druhého.
Možná se vám to zdá nadnesené, ale i v dnešní době takto manželé žijí. Přitom mohli mít problémy. A velké. Nejenom při jiném náhledu na finance v rodině, výchovu dětí, nevěru, která se odpustila, ale nezapomněla.
  v  Na co myslí muž, když ráno vstane?
Pokud je zdravý, tak se pravděpodobně chce milovat, potřebuje sex. Je to normální, budí ho to… Ale některým párům se stává, že postupně a časem, si se svou ženou v sexu přestanou nějak rozumět. Třeba proto, že je na ni „rychlý“. Nebo kvůli starostem ze svého zaměstnání Ale žena potřebuje i něco navíc. Nejenom mužovu erekci. A tak se často stává, že ženu ráno bolí hlava. Možná se vymlouvá, možná ne. A také muži po určitém čase nějak zapomínají, že jejich partnerky, kterým je třeba 35 nebo 60 let, i když přibraly nějaké to kilo, tak se potřebují milovat. Nejenom mít rychlý sex.
  v  Stává i to, že muž, který je, a chce být úspěšný ve své kariéře, tak se jeho ranní myšlenky soustředí pouze na zaměstnání. A své partnerce se věnuje sem – tam.
Mnoho žen si ale nedokáže uvědomit jednu smutnou pravdu. Buď budou mít muže, který se jim bude tak říkajíc „neustále věnovat“. Nebo budou mít muže, který bude mít „hodně peněz“, ale málo času jak na ni, tak i rodinu.
 pohled do očí
Ale i muži v každém věku, toužípo takovémelixíru mládí, spojené s láskou a štěstím, zvlášť když začnou mít problémy s erekcí. Pokud je toto pro ně velký problém, tak to většinou řeší i tím, že začnou brát léky, které jsou určené k poruchám erekce.
To, že v posledních letech „stoupá“ homosexualita, to je smutná realita. Každý na to má jiný názor, Holt, lásce se nedá poroučet. Tak ať si každý lehne, jak si ustele. Možná, co se týká tohoto tématu, tak málo zaznívá otázka, jak je to s těmito páry – jak se k sobě tyto páry chovají? Jako muž a muž, nebo z nich je jeden muža z druhého se chováním stává muž s ženskými vlastnostmi?