Muži a jejich postavení k dětem


Každý muž má určitý názor na děti. Jsou muži, kteří děti nechtějí, ale jsou i tací, kteří by je měli rádi. Pokud vy děti chcete a narazíte na muže, který děti nechce, může to být problém. Je možné, že s takovým člověkem nehnete a nebude zbývat nic jiného, než jej opustit a najít si někoho, kdo děti bude jednoho dne chtít. Bohužel mužů, kteří děti nechtějí, je čím dál tím více. Je otázkou, co muže od toho, aby měli děti, odrazuje.

Je pravda, že mnoho mužů se bojí toho, že se nevyspí, protože by takové dítě mohlo od rána do večera jen brečet. Něco takového je ale hodně individuální, protože některé děti jsou schopny klidně celou noc prospat a to bez toho, aniž by uronily jedinou slzu. Jaké dítě se ale člověku narodí, člověk nijak neovlivní.

muž a miminko

Jsou muži, kteří výchovu dítěte nechají pouze na ženě, protože nemají nejmenší zájem se o dítě starat. Něco takového je velmi smutné, ale je to bohužel čím dál tím častější. Taková žena, která nemá nikoho, kdo by ji pomohl, to má poté velmi složité, ale ženy jsou schopny zvládnout mnohé, takže by pro ně jistě něco takového nebylo překážkou.

Je určitě lepší, pokud jsou na dítě dva, protože pokud přijde muž z práce domů, může na chvíli dítě pohlídat, aby si žena mohla udělat alespoň něco k jídlu nebo si dopřát chvíli pro sebe. Pokud ale muž není něčeho takového schopný, je to problém.

muž a dítě

Bohužel s některými muži to zejména v tomto není snadné. Je možné, že jakmile dítě o něco povyroste, nebude mít muž již problém dané dítě pohlídat. Může mít problém ze začátku, protože je například dítě malinké a muž se bojí, že by mu mohlo dítko upadnout nebo se mu mohlo něco stát kvůli tomu, že nebyl dostatečně opatrný.

Důvody, které k něčemu takovému muže vedou, mohou být různé. Vždy je dobré si o něčem takovém promluvit, protože to může, ale bohužel i nemusí, pomoci.