Když je muž nemocný…


Když se náhodou stane, že je muž nemocný, představuje to pomalu katastrofu pro celý svět a daný muž si ihned má vzít volno. Když je ale nemocná žena, vše je v pořádku a přeci může normálně fungovat. Nepřijde vám, že je něco takového neférové jednání? Pokud je člověk nemocný a to ať už se jedná o ženu nebo o muže, měl by odpočívat a to tak dlouho, jak jen to bude potřeba, aby se z dané nemoci dostal a mohl opět fungovat.

zabalený muž

Je tady také to, že když je člověk nemocný, mohl by například v práci nakazit své spolupracovníky a mohlo by tak dojít k tomu, že by v dané firmě všichni lehli z důvodu nemoci.

Pokud jste nemocní, raději si vezměte den volna nebo nemocenskou a zůstaňte doma. Je možné, že pokud se bude jednat o ženu, daná žena toho využije a konečně pouklízí, vypere apod. Pokud se jedná o muže, je pravděpodobné, že bude celý den ležet v posteli a když mu bude lépe, půjde si zahrát nějakou hru. Tak jako tak je mnohdy lepší zůstat doma, abyste se vyléčili.

Je dobré jít do práce pouze tehdy, pokud člověk opravdu není nemocný. Pokud nemocní jste, raději se z dané nemoci doma dostaňte a zavolejte do práce, že nedorazíte. V práci jistě pochopí, když si vezmete dva nebo tři dny volna, abyste se dostali z toho, co vás trápí.

nemocný muž

Bohužel muži nesou nemoc mnohem hůře než ženy a pokud je muž nemocný, ženy kolikrát kroutí hlavou, jestli je takový stav normální i při lehkém nachlazení.

S nemocemi je to opravdu jiné u mužů a jiné u žen. Je pochopitelné, že ženy mohou kolikrát kroutit hlavou a přemýšlet nad tím, jestli se jim to, jak jejich muž reaguje, jen zdá nebo jestli to je realita.

Nemoc je něco, co může potkat každého z nás. Ať už jste muž nebo žena, jakmile zjistíte, že vám není dobře, zůstaňte skutečně doma a vykurýrujte se. Nezabije vás, když nebudete jeden či dva dny v práci, pokud o tom bude váš šéf vědět.