Jak schovat finance před exekutory?


Jak každý jistě ví, nic není zadarmo a za všechno se musí platit, a také je samozřejmé že si dané finance musíme nejprve vydělat. A také je všem asi naprosto jasné že ne každý je na tom tak dobře že má vždy dostatek financí, podívejme se například na lidi kteří mají minimální příjem a většinou jen tak tak vyžijí. A bohužel se najdou i tací kteří na tom jsou tak špatně že nemohou naprosto nic vlastnit protože mají exekuce, a jakmile jste v exekuci a máte cokoliv napsané na sebe tak vám to automaticky všechno seberou, jenže ne vždy jsou to věci které by se vlastně ani brát neměly či dokonce nesmí.

Zlo jménem exekuce

A to dokonce ani jakékoliv finance bez kterých by nebyla daná osoba schopná přežít, protože si určitě dokážete představit jak hrozná je představa že k vám zavítají exekutoři a seberou vám vaše finance které jste měli přesně do jediného centu spočítané a měly jste přesně dané co vše si můžete za dané finance koupit. A přesně kvůli tomu aby se tomuto problému předešlo, vymysleli naše banky takzvaný chráněný účet, a tyto chráněné účty slouží k tomu aby si právě daná osoba na tento účet uložila potřebnou sumu peněz a exekutoři k nim neměly přístup. A to znamená že je za žádnou cenu nemohou zabavit. Tyto účty vymysleli pro tu skupinu lidí kteří si chtějí splatit své dluhy a mají tu možnost chodit do práce a vydělávat si. Ovšem jsou tu i tací kteří si nemohou dovolit právě chodit do práce. Na tyto účty si můžete například poslat část výplaty se kterou máte nějaké určité plány.

Chráněný účet je řešení

Jenže i tento účet má jedno velké mínus a tím je především to že pokud se rozhodnete si tento chráněný účet budete chtít založit můžete se připravit na to že to nebude hotové a zařízené za hodinu. Založení takové účtu je především nehorázně zdlouhavé a poměrně dost složité a už jenom kvůli tomuto mínusu si tento typ účtu lidé zatím nevolí a dokonce to lidé i doslova odmítají. A právě proto lidé spoléhají na osvědčenou taktiku a tou je že si danou část své výplaty radši uschovají někde v domě či bytě. Takže banky doufají že se lidé začnou rozhodovat jinak a začnou využívat chrněné účty protože je to podle nich pro tyto lidi lepší volba. A co si o těchto chráněných účtech myslíte vy ? je to opravdu to pravé co lidem pomůže od problémů ?

Účet zvaný chráněný https://www.fahd.cz/ucet-zvany-chraneny/ je řešení toť otázka dnešní zadlužené doby.