Dovolená, jak se patří


Byli jste už někdy u moře? Pokud ještě ne, tak je potřeba to napravit. Odpočinek jako u moře totiž nezažijete nikde jinde. Může za to zejména příjemná přímořská atmosféra, milí a pohostinní lidé a v neposlední řadě také hromada dobrého jídla, na které narazíte na každém kroku. Přijeďte si tedy i vy odpočinou na pár dní k moři, díky dostupným jízdenkám na autobus do Chorvatska si může odpočinek zde užít prakticky kdokoliv a kdykoliv. Stačí pouze koupit lístek, zajistit si ubytování a bezmyšlenkovitě vyrazit na cestu.
dubrovník u moře

Výběr letoviska je jen na vás

Autobusy jezdí samozřejmě do mnoha různých letovisek, nemusíte se tedy vyloženě poutat k jednomu jedinému místu. Můžete navštívit jedno z mnoha známých míst nebo spíš upřednostnit něco méně zpopularizovaného. Mezi jedny z nejnavštěvovanějších letovisek patří Makarská riviéra, Baška Voda, ostrov Istria nebo třeba kouzelná a malebná Brela. Vždy se ujistěte, že se ve vaší vybrané destinaci nachází zastávka.

Maximální pohodlí po celou dobu

Chorvatsko autobusemje dosažitelné poměrně jednoduše. Nachází se několik set kilometrů od České republiky, tudíž je jasné, že cesta sem bude trvat několik hodin. Autobusy jsou však moderně vybavení a samozřejmě klimatizované, tudíž nebude problém užít si cestu bez nějakých nepříjemností. Co vás během jízdy čeká?

Wi-Fi dostupná po celou dobu jízdy
Neomezeně přístupné toalety
LCD televize, na které můžete sledovat filmy
– Dostatečný prostor pro nohy
Klimatizace, díky které vám bude po celou cestu komfortně
kornatské ostrovy

Ubytování řešte v předstihu či až na místě

Už máte koupenou jízdenku, a nyní pouze řešíte ubytování? Záleží na tom, jaké máte požadavky, jestli byste chtěli spát ve stanu, v chatce, v penzionu nebo třeba luxusním hotelu. Pokud jedete mimo sezónu, můžete otázku ubytování řešit až na místě, pokud však jedete v sezóně, doporučujeme si vše zařídit dopředu.