Dětská oslava


Šimon a oslava devátých narozenin Vaskouzelnik je velmi velká událost, zejména, když se jedná o dítě. A Šimonovi je už devět let! Takže to je veliká věc a je vlastně už velký kluk. Alespoň mu to tak říkala jeho babička. Šimon a oslava devátých narozenin je moc pěkná oslava, protože mu jeho rodiče zajistili opravdu všechny jeho kamarády. A že jich tedy je! Bylo jich asi patnáct a Šimon byl velmi rád, že se jeho oslava tak povedla. A navíc tam měl na své oslavně taky vysněného kouzelníka. Co více si mohl Šimon přát! Měl tam všechno, co si kdy přál. K narozeninám dostal taky vysněné velké auto a taky svítící globus.

Na oslavě bylo plno dětí.

A taky samozřejmě dostal ty klasické měkké dárky, jak tomu děti říkají. Samozřejmě, že šel Šimon ze začátku prvně po těch tvrdých dárků, tedy po těch, které jsou zabalené v krabici. Ta očekával zajímavější dárky než oblečení. Šimon a oslava devátých narozenin byla proto dokonalá. A co v tvrdých dárcích našel? Všechno, co chtěl. Dokonce i jeho oblíbené boty, které měl již dlouhou dobu vybrané v obchodě.

Oslava byla sladká!

Šimon a oslava devátých narozenin by mohla tedy být klidně i jako inspirace pro další děti, které chtějí pořádně a ve velkém oslavit svoje narozeniny. No každé dítě si přeci přeje, aby jeho oslava narozenin byla dokonalá a nezapomenutelné. A vy si pamatujete na své narozeniny? Já ano a na všechny. Hlavně na své desáté narozeniny. Byly dokonalé a já na ně dostala vysněné štěně, které mě doprovázelo dalších dvanáct let. Šimon a oslava devátých narozenin byla proto velkou inspirací i pro jeho mladšího bratra. Ten si přál taky velkou oslavu narozenin, a tak se jeho rodiče dohodli, že mu tak udělají velkou a krásnou oslavu s kouzelníkem. A taky mu dají ten jeho vysněný tablet, co si přeje, protože má rád elektroniku. A jaké dárky jste například dostávali vy na své narozeniny? Nebo jak slavíte narozeniny svých dětí. A pokud náhodou vám bude chybět inspirace, tak se koukněte na stránky, kde má Šimon mnoho fotek. Třeba vás něco zaujme.