Viděli jste už mobilní dřevostavbu?


Zdá se vám to povědomé? Nebo jste zatím netušili, že něco takového může existovat? Možná vás to překvapí, ale mobilní dřevostavba už opravdu existuje. Dřevo je velice oblíbený materiál, proto se z něj staví domy, takže proč toho nevyužít a nepostavit takový dům i na kolečkách? My jsme to udělali a výsledný efekt je dech beroucí.

dřevostavby

Mobilheimy mají různé provedení

Mohou být zděné, betonové, sádrokartonové, zateplené, dřevěné a mnohé další. Můžete si vybírat z různých typů. Větší či menší, obydlí pro rekreaci nebo k celoročnímu bydlení. Dřevostavby mají hodně kladných vlastností. Dřevo je teplý materiál, který zahřívá. Udržuje konstantní teplotu. Vypadá krásně na pohled a je přírodní. Proto si jej také lidé váží. Pro jeho cenu a také pro přírodní krásu. Skvěle zapadne někam na zahradu, k lesu, na louku nebo jej můžete vystavit jen tak do přírody, či do malého městečka.

Otevřete dveře novému životu a novému světu

Láká vás podobný styl? Nechcete promluvit svou duši. Podobná obydlí jsou energeticky nenáročná. Mají velice nízkou spotřebu a jsou soběstačná. Nechte za sebe promluvit svůj dům. Sami nakonec zjistíte, že jde o skvělou alternativu bydlení. Nemusíte zbytečně ztrácet čas stavbou vlastního domova. My Vám ho přivezeme kamkoliv budete chtít. Stačí si u nás vybrat nebo si zcela nový můžete sami navrhnout. Velice rádi ho postavíme a přivezeme. Zajišťujeme kompletní dopravu a veškerý servis. Případné opravy i cokoliv dalšího, co byste dodatečně potřebovali.

dveře

· Navíc poslední velké plus, každý takovýto dům můžete nechat převést. Přemístění je sice náročné, ale není nemožné. Od toho jsou to domy na kolečkách. Obraťte se na nás v případě dalších požadavků, velice rádi vám s ním pomůžeme kamkoliv, kam se vaše cesta bude ubírat. Klidně i do zahraničí. Obydlí půjde kamkoli za Vámi, abyste byli šťastní a spokojení.