O montáž zakoupeného nábytku se vám postará stěhovací firmaSoučasný trh s nábytkem nabízí obrovské možnosti a rozhodnete-li se například, že si pořídíte sedací soupravu nebo šatní skříň, budete mít obrovské množství možností k výběru. Jedna z prvních věcí, co vás bude zřejmě zajímat, je praktičnost a vzhled. Do šatní skříně se musí vejít veškeré vaše ošacení a sedací pohovka a křesla musí být pohodlná, a to vše musí spolu ladit v jednom harmonickém celku a musí vytvářet soulad i v prostředí, kam nábytek umístíte. Sedačka, křesla a skříň se zkrátka musí do vašeho příbytku hodit.

nábytek v pokoji

Na co se však občas zapomene, je okamžik, kdy vám domů nábytek přivezou. Těšíte se, že si jej co nejrychleji umístíte na patřičné místo, ale namísto toho před vás postaví kartonové krabice plné desek, vrutů, šroubů a kolíků, s očekáváním, že už si nějak poradíte.

Je-li toto i váš případ, může se vám hodit služba, kterou možná ani neočekáváte. Víte o tom, že mnoho stěhovacích firem zajišťuje mimo jiné v Praze i montáž nábytku, který se nikam nestěhuje, ale pouze vám jej přivezou a vy jej potřebujete sestavit dohromady? Jediné, co potřebujete, je domluvit patřičný termín a umožnit zaměstnancům stěhovací firmy přístup na dané místo.

smontovaný nábytek

Montáže nábytku se týkají v podstatě veškerého vybavení, které vás napadá, od nočních stolků přes komody, skříně na šatstvo, botníky, police, konferenční stolky, psací stoly, dětské patrové postele, válendy, manželská dvojlůžka, ale také vestavěné skříně na míru i kuchyňské linky.

Stěhovací firmy využívají ke své práci i pojištění pro případy ztrát věcí, jejich poškození či zničení, ať už se jedná o klienta, který službu sjednal, tak i o osoby, které se pohybují v blízkosti výkonu pracovní činnosti. Nemusíte mít tedy obavy, že práci svěříte naprostým amatérům, kteří jsou sice profesionály v oboru přenášení předmětů z místa na místo, ale co se týče práce s montáží nábytku, si toto berou jen jako vedlejší pracovní činnost. Montáž nábytku je zkrátka běžnou a standardní službou stěhovacích firem.