Laser gameHledáte vhodný narozeninový dárek? Nechcete darovat ty věci, které by se váleli na poličce a dotyčný by je měl pouze na prach? Chcete aby si obdarovaný svůj dárek užil a přitom něco skvělého zažil? Tak neváhejte a darujte zážitek. Jedinečná možnost k poznání. Mi vám jeden takový dárek představíme.

DSC8113

Lasergame Praha Lazerfunpraha je jedinečnou příležitostí vyzkoušet něco nového a skvěle se s kamarády pobavit. Užijete si při hře adrenalin a pocit naprostého nadšení z možnosti trefit váš cíl. Získat velké množství bodů a vyhrát hru. Hodnotu voucheru si můžete sami určit a jedinečnou možností máte zvolení textu na samotný voucher, který se tak stane pro vás a obdarovaného unikátním dárkem. Vouchery vám zašleme na e-mail, takže nemusíte nikam chodit. Vše zařídíte z pohodlí domova. Výhodou je uplatnění voucheru na víckrát. Nemusíte hned na poprvé uplatnit celou hodnotu, můžete z voucheru postupně čerpat a mít ho na více návštěv a her. Tak proč takové skvělé nabídky nevyužít?

Představíme vám některé hry, na které se můžete těšit až k nám dorazíte. Hry jsou rozděleny podle obtížnosti a zkušenosti hráčů na začátečníky, pokročilé a experty. Nikdo se nestane expertem po první hře, ale cvičení a časté návštěvy z vás udělají profíky. A jak se říká každý se může zúčastnit.

skupina

Představovanou hrou jsou Agenti. U této hry se hodně naběháte a je určena pro začátečníky. Na začátku hry je všem hráčům přidělena modrá barva. Až při zahájení hry systém vybere agenty, kteří získají barvu červenou. Agenti jsou vybíráni náhodně a záleží na počtu hráčů zda bude jen jeden agent nebo jich bude více. Cílem agenta je získání nejdelšího času a tím i nejvíce bodů. Ochrana proti modrým hráčům. Modří hráči mají jediný cíl a to zásah agentů, kteří tak ztrácí možnost být agentem. Tato možnost se převede na modrého hráče. Modří hráči si navzájem nejsou nepřáteli ani cíle. Hra je jednoduchá a pochopí ji každý. každý hráč hraje sám za sebe.