Kreativním lidem suchý zip usnadní život


Skoncujte se šňůrkou v pase

Představte si situaci, že zatoužíte po nádherných sportovních kalhotách, které si vyhlédnete v e-shopu, ve slevě, ve výprodeji, značkové, velmi kvalitní a za skvělou cenu. Ne, tentokrát nemáme na mysli klamavou reklamu a podvodné jednání, skutečně se bude jednat o ověřeného prodejce, s možností výrobek samozřejmě bezplatně vrátit.

pásek na suchý zip

Kalhoty vám dorazí domů během dvou pracovních dnů, rozbalíte je a budou skutečně úžasné. Padnou vám, jako ulité, potěší vás jejich barva, střih, délka i materiál. Bude to však mít jen jednu vadu na kráse, a sice tkaničku v pase.

Tkaničky v pase bývají u sportovních kalhot či tepláků obvyklé, je to rychlý způsob, jak oblečení přesně upnout podle potřeby, jenže tkanička se občas zadrhne, zamotá, vytvoří se na ní uzel, a zrovna když potřebujete rychle na toaletu, nejde uzel povolit.

Máme pro vás lepší řešení – nápad. Zkuste to se suchým zipem https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/suche-zipy. Stačí přišít do pasu několik centimetrů široký pruh a zapínat kalhoty mnohem efektivněji. Suchý zip sám od sebe nepovolí, neškrtí, nezamotává se, odepnete jej během zlomku sekundy, takže vám nehrozí, že byste se před vstupem na toaletu počůrali.

bodlák - princip suchého zipu

Suchý zip v pase u kalhot může být i po stranách

Výhodou tohoto řešení je i to, že můžete mít dva suché zipy na bocích a upínat kalhoty zde, což může být ještě efektivnější. Obrovskou výhodou je možnost kdykoli v terénu rychlým hmatem zipy povolit nebo utáhnout podle toho, jak máte momentálně plné břicho.

Suchý zip lze využít nejen u tepláků, ale i u rukávů mikin a sportovních bund, ostatně poměrně často se tento prvek objevuje u outdoorových modelů s membránou Gore-Tex. Velkou výhodou suchého zipu je jeho flexibilita a možnost využít jej pro mnoho různých účelů, jak pro zlepšení funkce oděvů, tak třeba i pro svazování kabelů, příchytky na zeď pro bytové doplňky, příchytky pro nástěnku na zeď atp.