Kde si rychle půjčit potřebnou částku?


Někdy se může stát, že naše výdaje převrší příjmy, a my nejsme schopní to uhradit. Ne každý má možnost si odkládat dostatečnou částku, aby se na takovouto situaci připravil, nebo to člověka zkrátka zasáhne nepřipraveného, a potom už je pozdě řešit úspory. Například nabourané auto, které nutně vyžaduje opravu, rozbitý kotel, nebo třeba vyplavený dům, na nějž jsme nestihli uzavřít pojistku. V takovém případě je nejlepší zažádat o půjčku. Jaká je pro vás nejvýhodnější, a zároveň nejrychlejší? Ve většině případů poslouží americká hypotéka. O co se jedná?

drobné mince

Americká hypotéka

Americká hypotéka je půjčka, kterou lze získat snadno, a rychle. Výhodou jsou především nízké úroky, a rovněž rychlost vyřízení půjčky. Ačkoliv z názvu slyšíte slovo hypotéka, můžete si tuto půjčku vzít na cokoliv, a splácet ji po takovou dobu, jako běžnou hypotéku. Je to tedy vlastně úvěr, ale s benefity hypotéky. Americkou hypotéku vám může poskytnout jak banka, tak i nebankovní společnost, kde pravděpodobně dostanete požadovanou částku mnohem dřív, protože tolik neprověřují vaše příjmy ze zaměstnání. V případě nebankovních společností totiž obvykle stačí prokázat reálné příjmy, tudíž součet všech vašich příjmů, jak těch ze zaměstnání, tak i určitých dávek, případně příjmů z pronájmu. Zaručíte se jednoduše nemovitostí. Pokud žádnou nevlastníte, může se za vás klidně zaručit někdo z rodiny, nebo například přítel, který se v ten moment stává spolužadatelem.

prší peníze

Žadatelem o hypotéku Americkahypoteka se v tomto případě rozumí osoba starší osmnácti let, mladší sedmdesáti let, která má trvalý pobyt na území České republiky. Tato osoba může získat až 70% odhadní hodnoty vlastněné nemovitosti, jejíž odhad si většinou nechává dělat na vlastní náklady banka, či nebankovní společnost, která hypotéku poskytuje. V případě nebankovních sektorů se rovněž setkáte s větší tolerancí ohledně vašich záznamů v registrech, nebo exekucí.

Pokud si nejste jistí, o jaký typ úvěru zažádat, zkuste se obrátit na specialisty, kteří vám v této oblasti rádi poradí. Například na internetových stránkách Americká hypotéka stačí pouze vyplnit dotazník, a ozvou se vám odborníci, se kterými už se na všem potřebném domluvíte.