Doba mobilní


Ano, je to tak! Kdo ho nemá a nevyužívá, jako by nebyl! Jdete po ulici, sedíte v metru, či v tramvaji, nakupujete v obchodě, čekáte u lékaře. Všichni mobilní telefon, nejlépe s aktivně využívanými daty. Anebo alespoň hovory, mnohdy o ničem, ale když už platíme tarif? Doba je jaká je, komunikace tváří v tvář je minulostí a přesunula se směrem k sociálním sítím. Jsme schopni anonymním uživatelům klidně ukázat fotografie ze svého soukromí, jsme schopni s nimi probírat i ty nejintimnější záležitosti a problémy.
běžný uživatel mobilních služeb
Ale o tom nemá být řeč, dobu nezměníme, mobilní telefon je pro jedince nezbytný. Otázkou zůstává, jaký přístroj využíváte? Je to aparát v uvozovkách za pár korun, nebo špičková záležitost v řádech tisíců? http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/rannislovo/_zprava/nasyceni-peti-tisicu–1677888 ? Pokud je druhá varianta správná, přemýšleli jste už jak svého mobilního miláčka ochránit? Ptáte se před čím? No hlavně před poškozením a poškrábáním vlivem používání.
Pánové do kapsy u kalhot, dámy do kabelky, kde je úplně všechno. Není divu, že zanedlouho svůj drahý telefon ani nepoznáte! Poškrábaný displej v lepším případě, v horším ulámané rohy, nebo rovnou na odpis. Ptáte se, co dělat a jak zacházet s vaším každodenním pomocníkem? Existuje pár jednoduchých rad, které by měl dodržovat každý, komu záleží na fyzickém stavu telefonního zařízení. Jděte na naše stránky a vybírejte.
ochrana telefonu při používání
Zkuste třeba huawei p20 lite kryt, nebo designové pouzdro! Je to to nejmenší, co můžete pro ochranu udělat. Právě proto, že ho věčně držíte v rukách, právě pro to, že se s ním třeba prezentujete na veřejnosti, není jedno, v jakém stavu a kondici se nachází. I sebedražší přístroj, který je poškozený naším nevhodným zacházením, nedoplní mnohokrát tolik potřebnou image. A ruku na srdce, kolik z vás si zakládá na značce, či na pořizovací ceně? Určitě hodně, bohužel doba je konzumní a tak jsme mnohdy hodnoceni podle oblečení, značky bot, nebo právě pořizovací ceny mobilního telefonu.